Vyhľadávanie

Opakovaná dražba rodinného domu s pozemkami a príslušenstvom v Handlovej, okres Prievidza – ZNÍŽENÁ CENA

Najnižšie podanie: 44 500 €
Pod Šachtou 1, Handlová
pridať k obľúbeným

Contact Me

Vyžiadať info

Výsledky vyhľadávania
Najnižšie podanie: 44 500 €
Číslo dražby: 062022/2
Dátum a čas konania dražby: 02.12.2022 o 11:00 hod.
Dražobná zábezpeka: 10 000 €
Cena stanovená znaleckým posudkom: 44 500 €
1. obhliadka predmetu dražby: 16.11.2022 o 14.00 hod.
2. obhliadka predmetu dražby: 30.11.2022 o 11.00 hod.
Kolo dražby: 2. kolo opakovanej dražby
Miesto konania dražby: GRAND Hotel, Palackého 3477, 911 01 Trenčín, priestory salónika, Galéria, 1. poschodie
Oznámenie o dražbe: Stiahnuť prílohu
Znalecký posudok: Stiahnuť prílohu
Výpis Listu vlastníctva: Stiahnuť prílohu

Popis predmetu

Predmetom dražby je:

Rodinný dom č.súp. 964 na p.č. 2901/1: Rodinný dom, ktorý má dve nadzemné podlažia, nie je podpivničený, podkrovie sa na obytné účely nevyužíva, podľa predložených podkladov bol pôvodný dom postavený v roku 1887, bol niekoľkokrát rekonštruovaný. Znalcovi nebola umožnená vnútorná obhliadka a kontrolné zameranie rodinného domu. Podľa zistení ide konštrukčne o murovanú kamennú stavbu postavenú na kamenných základoch, deliace konštrukcie sú murované, stropy drevené trámové s rovnými podhľadmi, strecha sedlová, krytina z plechových šablón, klampiarske konštrukcie strechy, t.j. strešné zvody a žľaby nie sú vyhotovené. Vnútorné omietky sú vápenné štukové hladké, vonkajšie omietky pôvodné vápenné hladké sú opadané /nehodnotím/. Podlahy sú v izbách plávajúce, z veľkoplošných laminátových parkiet, v ostatných miestnostiach keramické dlažby, schodisko je drevené bez podstupníc. Okná sú plastové, vnútorné dvere drevené rámové s výplňou a dyhované na poschodí. Dom je napojený na elektroinštaláciu a vodu z verejných sietí, kanalizáciu do žumpy, prípojku plynu nemá, vykurovanie je ústredné, zdrojom je kotol na tuhé palivo, radiátory oceľové panelové, na ohrev TÚV slúži elektrický bojler. Dispozične sa v prízemí domu nachádzajú zádverie, chodba, predsieň, komora, kuchyňa, jedna izba, kúpeľňa, WC, kotolňa. Na poschodí sú chodba so schodiskom, dve izby a terasa nad vstupom. V kuchyni prízemia je linka na báze dreva s nerezovým drezom, pákovou batériou, plynový sporák na PB, za linkou sú keramické obklady, v kúpeľni prízemia sú rohová vaňa a umývadlo, batérie sú nerezové pákové, steny kúpeľne sú s keramickými obkladmi, samostatné WC je bez umývadla.

Garáž č.súp. 735 na p.č. 2901/3: Garáž č.súp. 735 na parc.č. 2901/3 je jednopodlažná murovaná stavba s pultovou strechou postavená v dvornej časti rodinného domu, dispozične pozostáva z jednej miestnosti. Podľa predchádzajúceho znaleckého dokazovania bola stavba postavená v roku 1890. Konštrukčne ide o murovanú kamennú stavbu s kamennými základni, na pultovej streche je živičná krytina, podlahy sú betónové, okná jednoduché, dvere zvlakové, v objekte je svetelná aj motorická elektroinštalácia, ostatné vybavenie stavba nemá.

Príslušenstvo: drobná stavba chlievu na p.č. 2901//1, studňa kopaná, prípojka vody, vnútorná šachta, prípojka kanalizácie do žumpy, žumpa, elektrická NN prípojka, prístrešok pri dome.

Adresa: Pod Šachtou 1
Mesto:
Štát/krajina:
Zip: 97251

Porovnať