Vyhľadávanie

Opakovaná dražba dvojizbového bytu v Kolárove, okres Komárno – ZNÍŽENÁ CENA

Najnižšie podanie: 31 040 €
Kolárovo
pridať k obľúbeným

Contact Me

Vyžiadať info

Výsledky vyhľadávania
Najnižšie podanie: 31 040 €
Číslo dražby: 052022/1
Dražobná zábezpeka: 9 000 €
Cena stanovená znaleckým posudkom: 38 800 €
Kolo dražby: 1. kolo opakovanej dražby
Miesto konania dražby: Hotel Zobor, Štefánikova trieda 5, 949 01 Nitra, priestory kongresovej sály, 1. poschodie
Znalecký posudok: Stiahnuť prílohu
Výpis Listu vlastníctva: Stiahnuť prílohu

Popis predmetu

Predmetom dražby je:

Z dôvodu, že predmet dražby nebol vlastníkom sprístupnený, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods. 3 zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov („ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii“). Z uvedeného dôvodu nebolo možné preskúmať aktuálny stavebnotechnický stav ako aj údržbu predmetu dražby. Popis a stav predmetu dražby uvedený v znaleckom posudku je uvádzaný, ako predpokladaný. Technický stav predmetu dražby znalec určil na základe dostupných údajov.

Bytový dom súp. č.2658 na ul. Pražské námestie č. 35 sa nachádza v širšom území mesta Kolárovo, daný do užívania po roku 1981 Obytný dom je dispozičné riešený ako bytový dom schodiskového typu bez výťahu, s jedným vstupom, so 6-mi bytmi. Dom je prekrytý plochou strechou a so suterénom s domovou vybavenosťou a s pivnicami. Jedná sa o panelový konštrukčný systém so zateplením v r. 2008, s vykonaním minimálnej údržby. Stropy sú rovné, schodisko dvojramenné terazzové, okenné výplňové konštrukcie sú prevažne plastové, vstupné dvere atypické, presklenné. Dom má domovú vybavenosť a pivnice v suteréne.

Byt č.2 sa nachádza na zvýšenom prízemí v pravej sekcii domu, s orientáciou na dve strany. Funkčné a dispozičné členenie bytu je riešené ako dvojizbový byt v jednej úrovni, prístupný zo spoločného schodiska s chodbou priamo do predsiene v byte odkiaľ je prístupná kúpeľňa, WC, obývací priestor, kuchyňa a izba, z obývacej izby je prístupný balkón. Súčasťou bytu je 2x pivnica (sklad). Celková podlahová plocha bytu č.2 je podľa LV 58,55 m². Byt je vykurovaný vlastným plynovým kotlom umiestneným v suteréne a TÚV je z el. bojlera umiestneného v byte, vybavenie bytu je prevažne pôvodné z roku 1981 s inštalačným umakartovým jadrom (podľa popisu v znaleckom posudku č. 262 / 2016), v byte boli vymenené okná za plastové s int. hliníkovými žalúziami. Byt je napojený na pôvodné domové rozvody pitnej vody, kanalizácie, slaboprúdových a plynových rozvodov.

Mesto:
Štát/krajina:

Porovnať